تقدیر استاندار مرکزی از اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی

استاندار مرکزی با ارسال تقدیرنامه ای از اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی در خصوص کسب امتیاز 1000 در شاخص های اختصاصی سال 98 در جشنواره شهید رجایی تقدیرو تشکر به عمل آورد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران،آقازاده،استاندار مرکزی اظهار داشت:حفظ کرامت و پاسخگویی مناسب و امکان دسترسی مستمر شهروندان به خدمات اداره کل امور مالیاتی استان موجب شد تا از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی در سال 1399 به دلیل کسب امتیاز 1000 در شاخص های اختصاصی سال 1398 اداره کل امور مالیاتی استان مفتخر به دریافت لوح تقدیر گردد.
آقازاده با تبریک این موفقیت به مدیرکل و همکاران اداره کل امور مالیاتی استان ، از همت، تلاش خاضعانه و اقدامات اثر بخش مجموعه امور مالیاتی استان مرکزی تقدیر نمود.
در این لوح تقدیر آمده است:
حفظ کرامت و پاسخگویی مناسب و امکان دسترسی مستمر شهروندان به خدمات آن دستگاه اجرایی موجب شده تا از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی استان مرکزی در سال 1389 به دلیل کسب امتیاز 1000 در شاخص های اختصاصی سال 1398 مفتخر به دریافت این تقدیر نامه شوید. این موفقیت را به جنابعالی و تمامی همکاران محترمتان به پاس تلاشها و فعالیتهای انجام گرفته تبریک می گویم و از زحمت ،تلاش خاضعانه و اقدامات اثر بخش آن مجموعه تشکر و قدردانی می نمایم.
امید است با اهتمام ویژه درسال جهش تولید،موجبات ارتقای کارآمدی دولت تدبیر و امید و افزایش رضایتمندی و خشنودی مردم فهیم استان در سایه الطاف الهی بیش از گذشته فراهم گردد

منبع : سازمان امور مالیاتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *